kopiika.com.ua

Щоденник канадського емігранта

Переглядів: 89Коментарі: 0

15 серпня

Ось ми й у Канаді!!! Я зачарований цією країною! Тут неймовірно! Такі прекрасні гори! Чекаю не дочекаюся побачити їх засніженими.
 
14 жовтня
КАНАДА!!! Найчудесніше місце на землі! Листя пожовкло й набуло всіх відтінків, від червоного до помаранчевого. Учора помандрували за місто. Ви не повірите! Бачив диких оленів! У дикій природі вони такі граційні. Воістину, це найчарівніші тварини на планеті. Ну просто милахи. Ні, це таки райське місце!
 
11 листопада
Скоро починається сезон полювання на оленів. Це жахливо! Не можу собі уявити, що в когось може піднятися рука на це миле, безневинне створіння. Днями очікуємо снігу. Мені тут подобається!
 
2 грудня
Нарешті! Цієї ночі випав сніг. УРА!!! Прокинулися вранці й побачили чарівну картину за вікном. Усе вкрите білою сніговою ковдрою. Наче різдвяна поштівка. Я в захваті! Ми з дружиною вибігли з будинку й, швиденько відкидавши сніг від ганку та з парковки перед будинком, узялися сміючись кидатися сніжками (я переміг!). Раптом проїхав снігоочисник і завалив усю парковку снігом. Це нас не збентежило, я швиденько знову відкидав сніг. Як тут добре! Я люблю Канаду!
 
12 грудня
Уночі знову випав сніг. Снігоочисник повторив свій трюк і завалив парковку.
 
19 грудня
Знову сніжило. Я так і не зміг розчистити парковку й виїхати на роботу. Тут, звісно, чудово, але я вже знесилений від постійного відкидання снігу з парковки. Дурнуватий снігоочисник!
 
22 грудня
Ця біла гидота знову падала вночі! Я заробив криваві водянки на руках і постійний біль у попереку від безперервного відкидання снігу. Таке враження, що цей дятел на снігоочиснику ховається за рогом і вичікує, коли я відкидаю увесь сніг з парковки!
25 грудня
МЕРРІ КРІСМАС ТРЯСЦЯ! Знову цей ненависний  сніг!!! Дістатися б горлянки тієї худоби за кермом снігоочисника. Присягаюся, задавив би виродка!!! І, до речі, чому комунальники не сиплють сіль на дорогу в ожеледицю? Учора мало не вбився, коли йшов додому.
 
27 грудня
Уночі знову випало це біле cміття!!! Третій день сиджу вдома, за винятком рейдів для розчищення парковки після снігоочисника. Не можу нікуди вибратися. Машина зникла під горою цього білого сміття! І який же звірячий дубак! Дядько з прогнозу погоди знову обіцяє ще 20 сантиметрів cнігу вночі. КОЗЕЛ!!! Ти взагалі знаєш, скільки це лопат снігу ці 20  сантиметрів?!
 
28 грудня
Цей ідіот з бюро прогнозів помилився. Випало 50 сантиметрів. Схоже, цей бісів сніг не розтане до літа. Снігоочисник застряг біля нашого будинку, і цей придурок водій прибіг до нас позичати лопату. Я сказав, що поламав шість лопат, відкидаючи ту білу нечисть, якою він завалював нашу парковку, і зараз поламаю сьому об його баранячу головешку!
 
4 січня
Сьогодні нарешті вибрався з дому. Поїхав до магазину скупитися. І от на зворотньому шляху вилітає на дорогу ця скотина – олень! – і  розбиває мені копитами всенький передок машини. Збитків на три штуки баксів!!! Чому мисливці не повбивали цих паскуд у листопаді? Ці тварюки (олені) скрізь і всюди. Щоб їх порозривало!
 
3 травня
Відвіз машину до майстерні. Ви не повірите. Це корито наскрізь проіржавіло від солі, якою козли- комунальники посипали дороги.
 
10 травня
Усе! Я їду до Флориди. Не можу собі уявити, що хтось при тверезому розумі забажає жити в цій клятій Канаді.