kopiika.com.ua

Симфонічне диво проекту «Lord of the Sound»

Переглядів: 133Коментарі: 0

Навіть холод не злякав слухачів і не примусив піти з концертної зали, де температура була доволі низькою. Надзвичайно приємним подарунком на свято Миколая для глядачів ПК «БЦмаз» став концерт музикантів симфонічного оркестру «Академія» цікавого музичного проекту «Lord of the Sound» (диригент оркестру – білоцерківець Віталій Саражинський).

Концерт, який відбувся 19 грудня в Білій Церкві в рамках концертного різдвяного туру колективу, став чудовим подарунком для білоцерківців, яким пощастило потрапити на цей виступ. У холодному за температурою й душевно-теплому за настроєм глядачів концерті свої найкращі привітання та побажання висловив білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, який, між іншим, саме цього вечора вручив головному диригенту КП КОР «Симфонічний оркестр «Академія» Віталію Саражинському Почесну грамоту Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету – за багаторічну сумлінну працю, високу професійність і  значний внесок у розвиток культурно-мистецького життя Білої Церкви.

Слова щирих, теплих побажань висловили присутнім міський голова Геннадій Дикий, а також народний депутат України Хвича Мепарішвілі: вони побажали всім родинного щастя, а також здійснення всіх мрій, особливо найбільшої мрії всіх українців – мирного неба.

Під час концерту прозвучали світові класичні мелодії, у тому числі традиційно різдвяні як на території України, так і в країнах Європи та й у всьому світі. Сильний та, водночас, ніжно-чарівний вокал солістки Маргарити Мережко також зачарував заповнену глядацьку залу.

 Щирі оплески по закінченні концерту свідчили про те, що виступ був надзвичайно вдалим. Приємно, що наразі молодий і  запальний колектив оркестру активно набуває популярності в країнах Європи: проект «Lord of the Sound» часто буває на гастролях – у Чехії, Литві, Латвії, Польщі та Білорусі. І це не дивно, адже проект поєднує живий звуковий ряд популярної класичної та сучасної музики – із візуальним рядом, що впливає на всі органи почуттів, примушує по-особливому сприймати музику. Серед сюжетів – відео з блок-бастерів, стрічок-екшенів, мультфільмів, є навіть кадри чорно-білого кіно.

У рідному місті пан Віталій Саражинський завжди знаходить підтримку своєму талантові, і кількість прихильників проекту невпинно зростає.

Наталія Вереснева