kopiika.com.ua

«Справжня Жінка обирає професію за покликом свого серця. І любить Батьківщину!»

Переглядів: 93Коментарі: 0

Можливостей поспілкуватися з діючими військовослужбовцями завжди не дуже багато. Тож цінуємо кожну хвилину, протягом якої зможемо дізнатися те важливе й значиме, що притаманне  кращим дочкам України. 

Пані Марія Ткачук, військовослужбовець 72-ї ОМБр, – чітко, дуже по-військовому й при цьому досить щиро відповідала на запитання. 
- Чому виникло таке бажання – служити в армії? Це було прагнення комусь щось довести? Чи внутрішнє патріотичне бажання – у складні для України часи? 
- У лавах армії я розпочала службу з 2017 року. Треба сказати, що в мене й раніше була мрія – бути військовою. До того ж я дуже люблю носити свою військову форму. Один з важливих моментів – дійсно було прагнення в будь-який момент стати на захист нашої рідної Батьківщини. 
- Як сприймає Ваша родина таку роботу? 
- Я дуже вдячна, що мої рідні пишаються моїм вибором і підтримують мене. 
- Пані Маріє, чи не важко жінці серед чоловіків?
- Якщо говорити, чи важко мені психологічно, то варто сказати, що мені, як жінці, знаходитися серед чоловіків абсолютно не тяжко. Адже я маю двох рідних братів, тому я й раніше завжди більше  спілкувалася з чоловіками.
- Які у Вас були цивільна освіта та робота?
- За освітою я – спеціаліст із фінансів, після декрету працювала в СЗРУ.  Але зрозумівши, що це не те, чим мені хочеться займатися все життя, я вступила до лав Збройних сил України. 
- Розкажіть про свою родину.
- Удома на мене завжди чекають моя улюблена матуся та 13-річний син, які щиро радіють, коли я повертаюся до них додому.
- Як доля привела до занять гирьовим видом спорту? Які досягнення в цьому виді спорту?
- Як не дивно, але до гирьового спорту спочатку мене привела подруга, якій самій ходити було скучно на тренування, а оскільки мені було цікаво, то я із задоволенням погодилася. Зізнаюся, що коли вперше взяла гирю в руку, то одразу ж зрозуміла, що цей вид спорту вже назавжди стане частиною мого життя, навіть частиною мене самої. (А мій син, до речі, теж займається гирьовим спортом!).
Якщо говорити про нагороди та спортивні досягнення, то я – неодноразова призерка чемпіонатів та Кубків України, чемпіонатів міста Києва та області. Проте якщо згадувати, то найдорожча для мене – моя перша бронзова медаль, яку я отримала на чемпіонаті м. Києва. 
- Опишіть, яка у Ваших очах – ідеальна жінка?
- Ідеальна жінка – це, перш за все, любляча мати, а ще – дружина та дочка для своїх батьків. Це така жінка, яка ніколи не боїться труднощів; певно, тому й обирає професію за покликом свого серця. 
І любить Батьківщину.