kopiika.com.ua

Спритний чи інтелектуальний вид спорту?

Переглядів: 118Коментарі: 0

Крім набуття гравцем хорошої фізичної форми, настільний теніс розвиває швидкість мислення: адже необхідно швидко, за долі секунди, прораховувати кожен крок, швидкі подачі м’яча, враховуючи потужність та швидкість польоту… 

Ігри з настільного тенісу в парних та особистих розрядах в рамках відкритого чемпіонату міста Біла Церква серед юнаків та дівчат проводилися 5 та 6 червня в залі на базі ДЮСШ №1. Кількість учасників – близько 40. Вони розподілилися за 4-ма віковими категоріями (2002-2004 р.н., 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009 р.н.). До білоцерківських учасників приєдналися тенісисти із сіл Саливінки, Шкарівка Білоцерківського району.
 
Тренер із настільного тенісу ДЮСШ №1 Антоніна Трофимова візначила, що гарно проявляють себе юні спортсмени, які під час змагань гідно захищають честь міста Біла Церква та Київської області: Ілля Баурда, Олександр Шевченко, Тимур Фролов, Марина Трохимець, Анастасія Дударева, Олександра Яковенко. 
 
До того ж вона наголошує на тому, що саме в період канікул діти гарно проводять час на спортивних заняттях: «Змагання співпадають із періодом літніх канікул. І система відпочинку в пришкільних таборах сприяє тому, що діти мають можливість відпочивати, змагатися, розвивати свою фізичну форму. Відділення настільного тенісу працює вже шість років. Діти беруть участь у чемпіонатах України, міжнародних змаганнях. Наразі спортивний рік відіграний. Але наприкінці серпня запланована поїздка на Одеське узбережжя, у Затоку, – на міжнародний фестиваль із настільного тенісу».
 
За словами тренера, під час гри задіяні всі групи м’язів, при цьому немає надмірних навантажень на дитячий організм, за рахунок підсиленого дихання навіть відбувається профілактика захворювань бронхів, відбувається тренінг для очей. Спорт розвиває уважність, швидкість реакцій у дитини. Добре, що зараз до цього виду спорту в Київській області звернули більшу увагу. Завдяки азарту хлопці та дівчата вельми захоплюються грою й просто не помічають, як доволі швидко приходять у тонус, у хорошу спортивну форму.