kopiika.com.ua

Стипендії міського голови – кращим студентам

Переглядів: 111Коментарі: 0

Задля мотивації студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів м. Біла Церква сумлінно вчитися, здійснювати наукові дослідження та брати активну участь у громадському житті – найуспішнішим із них призначаються стипендії міського голови. Уже з 1.01.2020 р. це матеріальне заохочення буде збільшено з 500 грн до 700 грн.


Цьогоріч урочиста церемонія вручення іменних дипломів про присвоєння стипендій відбулася 23 жовтня у великій залі міської ради. Очільник міста Г. Дикий особисто привітав 21 номінанта з 8-ми місцевих навчальних закладів: БНАУ, інституту економіки та управління Університету «Україна», механіко-енергетичного технікуму та коледжів (технолого-економічного; медичного; гуманітарно-педагогічного; коледжу фінансів, обліку та аудиту, коледжу сервісу та дизайну).


У своєму зверненні до студентів міський голова зазначив:
- Завдання міської влади – опікуватися тим, щоби по закінченні навчання ви захотіли жити й реалізувати себе саме в Білій Церкві. Будувати тут своє майбутнє. Адже людський потенціал – це найкраще й найважливіше з того, чим може пишатися наше місто.
Вітчизняні й іноземні інвестори бачать перспективу реалізації своїх амбітних планів лише за умови, коли для цього є достатня кількість молодих працездатних людей. Саме тому такі, як ви – талановиті, активні, креативні молоді люди, – запорука подальшої розбудови міста й процвітання нашої громади.
Уже тепер ми чекаємо від вас класних, нестандартних ідей та нових проектів, які можна реалізувати в рамках громадського бюджету. Це дасть вам змогу ще в процесі навчання реально впливати на механізм фінансового управління міста. А ми обов’язково підтримаємо всі прогресивні студентські починання!
Варто зазначити, що 2 цьогорічні проекти («Молодіжний центр» і скейт-парк), подані саме за ініціативи студентської молоді, будуть реалізовані за кошти громадського бюджету.
Після нагороджень міський голова Г. Дикий запросив найкращих представників студентської спільноти наступного місяця пройти практику в управліннях та відділах міської ради.
- По завершенні навчання теж вас чекатимемо. Не скажу, що в державних установах високі зарплати, але той досвід і знання, які ви тут отримаєте, стануть гарантією вашої високої професійності й надійним фундаментом для успішного та
заможного майбутнього, – наголосив Г. Дикий.

— Олена Литвинова