kopiika.com.ua

Контроль над виконанням соціальних замовлень

Переглядів: 199Коментарі: 0

Випадки неузгодженості завдань та їхнього виконання між відділами й управліннями Білоцерківського міськвиконкому активно обговорювалися під час нещодавнього засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних та освітніх питань. Розмова велася в рамках обговорення проекту рішення «Про затвердження Положення про соціальне замовлення».

Актуальність створення такої комісії обґрунтував присутнім депутат міськради Андрій Король, який визначив її склад та організаційно-правові форми співпраці: представники депутатського корпусу мають співпрацювати з представниками громадського сектора, визначати головні для життєдіяльності Білої Церкви завдання, а згодом будуть винесені пропозиції щодо соціальних замовлень, при цьому актуальність їх визначатиметься винятково на конкурсній основі. Питання, за словами депутата, уже неодноразово обговорювалося з працівниками управління соцзахисту. 

Комісія працюватиме на громадських засадах. Напрямки її роботи будуть узгоджені з напрямами соціально-економічного розвитку, що будуть прийматися на сесії міськради. Наразі узгодження завдань відділу капітального будівництва із завданнями інших ланок Білоцерківського міськвиконкому – виділили серед пріоритетних.

Під час засідання депутатської комісії також розглядалося питання про утворення комісії, яка визначатиме не лише наявність у місті дитячих майданчиків, а пріоритетність розташування, укомплектування, будівництва, форми діяльності (ішлося не лише про їхню кількість у місті та функціональний стан, але, зокрема, і про різні завдання, скажімо,  ігрових майданчиків – у порівнянні зі спортивними). 

Як зазначив голова комісії Ігор Гейло, у місті приблизно три сотні майданчиків, але про функціональність кожного варто говорити окремо. Адже головне при цьому – безпека життя всіх, хто займається своїм здоров’ям та особистим розвитком на цих територіях. 

Радник міського голови Микола Антонюк зауважив, що до функцій комісії варто віднести  постійний контроль за станом майданчиків. Крім того, як наголосив керівник управління освіти Юрій Петрик, відділ капітального будівництва має більш уважніше дослухатися до спеціалістів галузей освіти та спорту, адже в кожного з об’єктів є свої особливості та завдання. 

Члени постійної депутатської комісії винесли на розгляд виконавчого комітету питання про створення окремої комісії, яка мала б на меті контролювати та збалансовувати прийняття і  виконання рішень та завдань.

Наталія Вереснева