kopiika.com.ua

Свято працівників нашого комфорту

Переглядів: 236Коментарі: 0

15 березня в Білій Церкві, в ошатній залі театру імені П. Саксаганського, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. 
 
До всіх працівників ЖКГ та побутового обслуговування звернувся з привітаннями білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, який наголосив на тому, що робота цих професіоналів для життєдіяльності міста – просто необхідна і якби вони не працювали лише кілька днів, то в місті стався б колапс. Він назвав спеціалістів цієї сфери «лікарями міста»,  які тримають здоровими артерії Білої Церкви, також відзначив низку працівників з нагоди професійного свята. 
 
Як було наголошено, за краще підприємство року у сфері обслуговування населення перехідним Кубком виконавчого комітету Білоцерківської міськ-ради, із занесенням до Книги пошани міської організації профспілки, був нагороджений департамент житлово-комунального господарства міста – в особі його керівника Олега Савченка та голови профкому Тетяни Лискачової. Крім того, мер вручив нагрудні знаки «Відзнака міського голови» головному інженеру КП БМР «Тролейбусне управління» – Віктору Щербині та «За заслуги перед містом» – директору ПП «Юр’їв ліфт» Тетяні Кучерук.  Почесне звання «Кращий господарник року» (за 2018 рік) отримав начальник КП БМР «ЖЕК №1» Олександр Ящук. 
 
Серед відзначених грамотами виконкому – начальник управління благоустрою та екології департаменту ЖКГ Альона Колотницька; начальник відділу енергоефективності БМР Василь Морський; головний інженер ЖЕКу №6 Олег Лясківський; голова правління АОСББ « ОБЕРІГ-Квартал» Віталій Куценко; заступник директора ТОВ «Новина» Ніна Гижко та інші. 
 
До привітань та нагороджень приєдналася помічниця нардепа України Хвичі Мепарішвілі Тетяна Савичева.
 
Голова профспілкового комітету Антоніна Мар’янська привітала колег із професійним святом і вручила грамоти-подяки кращим працівникам галузі. А згодом приємні сюрпризи отримали переможці святкового лотерейного розіграшу. І, безумовно, особливі творчі подарунки та справжній святковий настрій дісталися присутнім від артистів театру. 
Наталія Вереснева