kopiika.com.ua

Так чиї ж труби?

Переглядів: 408Коментарі: 0

Із самого ранку понеділка біля входу на міську водоочисну станцію зібрався чималий гурт людей, який складався з представників «БІЛОЦЕРКІВВОДИ», представників міської влади та журналістів місцевих засобів масової інформації.

Виявляється, що минулого тижня «БІЛОЦЕРКІВВОДА» отримала судову постанову, яка визнає вилучені взимку труби, що були викопані та порізані на шматки поблизу села Глибічка (дивіться номер «Копійки» від 21.02.18 – прим. ред.), власністю ТОВ «Новація -1». Тоді ці труби були вилучені поліцією та передані 

«БІЛОЦЕРКІВВОДІ» на відповідальне зберігання. У цей день очікували  прибуття слідчої  групи, яка має забезпечити процес передачі труб.

Неподалік на узбіччі дороги зачаїлися довгомірний вантажний автомобіль та автокран, імовірно від ТОВ «Новація -1». Усі чекали основних учасників дійства. Після  сорока-хвилинного безплідного очікування ми звернулися за коментарями до присутніх там посадових осіб і попросили пояснити той факт, що суд не визнав територіальну громаду міста потерпілою стороною.

Тетяна Бойко, директор 

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: «Цей прикрий юридичний казус нашої судової системи я навіть не хочу коментувати. Хочу лише зазначити, що слідство тривало дуже швидко. Показово, що ні нас, ні управління комунальної власності так і не ознайомили з результатами слідчої експертизи, яка теж була проведена в стислі терміни. Але якщо власник надасть дозвіл на передачу труб, то ми його виконаємо».

Руслан Гребенюк, начальник управління комунальної власності та концесії  БМР: «Сьогодні ми зібралися тут на вимогу судового слідчого для передачі спірного майна ТОВ «Новація-1». Згідно з отриманим нами офіційним  листом, передача майна мала відбутися о 10.00. Як ми бачимо станом на 10.30, ані слідчого, ані представників ТОВ «Новація-1» тут немає. Оскільки на нинішній день ми маємо свої плани й не можемо надалі очікувати відсутніх, нами прийнято спільне рішення - розходитись. Нехай слідчий призначає нову дату передачі майна, тоді й продовжимо роботу щодо виконання постанови суду».

На нашу думку, дане судове рішення, прийняте на користь ТОВ «Новація – 1», створює небезпечний прецедент, коли майно, яке фактично належить територіальній громаді міста Біла Церква, може бути відчужене третіми особами в судовому порядку. 

Корінь цієї проблеми лежить у суперечливих рішеннях обласної ради, яка, свого часу, одним своїм рішенням передала цілісний майновий комплекс Білоцерківводоканалу в комунальну власність міста, а іншим рішенням – частину  цього ж комплексу (а саме резервний водогін) віддала в повне розпорядження ТОВ «Новація -1».

На думку міського голови Геннадія Дикого,  «магістральний водогін стратегічного значення, який став предметом судового спору, не може відчужуватися без рішення Білоцерківської міської ради. Ми переконані, що це злочин».

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією навколо спірного майна та будемо оперативно інформувати про це наших читачів.