kopiika.com.ua

Театральне життя: смішне шоу на сцені, неоднозначне – у житті

Переглядів: 105Коментарі: 0

Нещодавно білоцерківців порадувала чергова шоу-вистава від творчого колективу Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського – вистава комедії-шоу, комедії-мюзиклу «Примадонни».

Ця п’єса була поставлена за комедійною драмою сучасного американського комедіографа Кена Людвига – через призму творчого задуму молодого режисера-постановника Ігоря Азарова. Перед виходом постановки на широку публіку (під час прес-конференції) режисер розповів, що є певна відповідальність перед глядачами за таке складне багатошарове поєднання музики, хореографії, реплік і цитат зі світової класики (у тому числі, перепрошую, і цитат Шекспіра!). 

«Але це не просто комедія або сітком! Це – справжня доросла казка про те, як збуваються мрії!» – зізнається  й актриса Маргарита Овчарова, яка зіграла роль головної героїні Маргарет. 

Поєднання гарного гумору, хорошої гри акторів, хореографічної майстерності, романтичних та смішних вокальних партій – усе цей й створило не просто «комедію положень», а красиве музичне шоу – із щасливим завершенням. Дійсно, як у казці. Варто подивитися, панове, щоб і самому трохи повірити в казку!..

Приємно, що така плідна робота над складною постановкою успішно завершилася, адже багато хто з білоцерківців знає: театр переживає складний період. «Сміх крізь сльози» та «Шоу має тривати!» – усі ці гасла й меседжі, звичайно, властиві театральній сфері… Але варто було б – щоб лише на сцені. 

Уже не перший рік театральний колектив знаходиться в стадії живої конфліктної ситуації, розібратися в якій пересічному глядачеві досить складно, але від того – не менш боляче. Безперечно, люди хочуть  бачити не творчу кризу театрального колективу, а активний розвиток, свіже дихання, нові ідеї й нові постановки дорослих та дитячих вистав від натхненних, талановитих «саксаганців».

Наталія Вереснева