kopiika.com.ua

Теплі свята не зважають на холод!

Переглядів: 123Коментарі: 0

Так і є, адже саме зараз – період різдвяного настрою, коли теплі обійми рідних та друзів, теплі стосунки розтоплюють суворі будні й роблять приємною атмосферу зимових днів.

До Білої Церкві прийшли святкові дива, перетворення міських паркових алей – у казкові доріжки, а новорічних ялинок – у чарівні дерева, кожне з яких здійснює загадані бажання. Але для цього треба, по-перше, впустити до нас свято Миколая, по-друге, запалити вогники на білоцерківських красунях-ялинках, а вже потім – гарно підготуватися до зустрічі нового 2019 року.

Тож спочатку чемні маленькі білоцерківці дочекалися відкриття Резиденції Святого Миколая. У Білій Церкві радісно, з піснями та запальними танцями відкрили її в міському парку відпочинку імені Т. Шевченка. Святковий захід відбувся з концертом, розважальними й рухливими іграми на морозі та урочистим прибуттям святого Миколая до маленьких білоцерківців – саме такий перебіг подій у Білій Церкві розпочав зимові святкування.

Як ми вже повідомляли, цього року програма святкування новорічно-різдвяних  свят носитиме назву «Казкове Різдво в Білій Церкві» й триватиме з 19 грудня до 14 січня.

А про важливість цих святкових подій і для містян, і для влади міста говорить те, що на всіх активних точках білоцерківський міський голова Геннадій Дикий особисто вітає щасливих маленьких городян!

«Певно, свято Миколая – це одне з найкращих свят для діток. І кожен із вас хоче, щоб таке свято було не раз на рік, а кожного дня. Адже цукерок багато не буває!..» – жартує з дітворою зі сцени міський голова.

Зі словами вітань до присутніх звернувся й народний депутат України Хвича Мепарішвілі, який також зі сцени привітав діток та їхніх батьків з новорічно-різдвяними  святами.

Юні вихованці шкіл мистецтв Білої Церкви подарували присутнім свої виступи на головній сцені парку. І на сцені, і поряд із нею дітки співали, танцювали, брали участь у веселих конкурах та іграх.

Головною ж подією вечора стало вітання святого Миколая: він прийшов до діток із маленькими янголятами, яких тримав за руки. Миколай запросив усіх до своєї Резиденції, що розташувалася, наче магічна яскрава хатинка, посеред міського парку. Дітки змогли завітати в гості до Миколая – тут вони розповідали віршик чи цікаву історію, співали колядки, отримували солодкий подарунок від святого Миколая, робили фото з казковими героями, янголами, веселими «солодкими печеньками». 

Завітав святий Миколай і до тих чемних діток, що проживають на масиві Леваневського. Саме там за допомогою міського голови 

Г. Дикого, нардепа Х. Мепарішвілі та святого Миколая також відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки, адже це один із найбільших мікрорайонів Білої Церкви. Приємно, що й у центрі міста, і на масиві Леваневського було прийнято рішення, щоб лісові красуні не вирубувати, а прикрашати ті, які ростуть у білоцерківських зелених зонах. 

Тож під час театралізованого дійства зі святим Миколаєм запалили ялинку на площі біля ПК «Росава». Також концертними номерами присутніх вітали вокальний ансамбль «Kids sound», ансамбль музично-вокальної студії «Контакт» та Народний вокальний ансамбль «Співограй» Центру позашкільної освіти «Соняшник».

«Україна – це родина! Будьте в ці свята 

поряд із рідними!» 

Саме на цьому зробив акцент мер міста  Геннадій Дикий під час урочистостей біля головної ялинки Білої Церкви. Адже свята тривають – і 22 грудня в парку імені Шевченка відбулось урочисте запалення вогнів на головній ялинці міста. 

Незважаючи на морозний вечір, музичний настрій усім присутнім продовжили дарувати творчі колективи центру «Соняшник»:  вокальний ансамбль «Сповіграй», ляльковий театр «Фантазія», а ще – вокальні гурти «Дитячі мрії», «Kids sound», хорові колективи Білоцерківської школи мистецтв №1. Звучали народні українські пісні «Ішов Миколай», «Радуйтеся!», «Добрий вечір, люди!», а також – традиційні американські новорічні співи. 

А після привітальних слів міського голови, коли після того як усі діти голосно кричали «ялиночко, світи!» і вогники на головній ялинці міста загорілися, – усіх вразив яскравий вогняний феєрверк та красивий золотий дощ, який разом зі снігом просипався цього вечора на гостей свята навколо ялинки. 

Цікаво, що в цьому році на відкритті ялинки всіх вдало привітали гості зі Львова – музичний гурт «Tornado Brass Band», який цього морозного вечора голосно «розпалював» білоцерківців у міському парку.

Мудрі люди кажуть, що саме в надзвичайні різдвяні дні прокидаються в куточках серця потаємні мрії, а душі всіх людей наповнюються щирими побажаннями та намірами.

«…Щоб голодні – були ситими, а роздягнені – одітими!  

Ковбаски – великі кільця, 

а щастя – по самі вінця!»

Хай збуваються заповітні чудові мрії маленьких білоцерківців!

Наталія Вереснева