kopiika.com.ua

У Фастові затримано підозрюваних у навмисному убивстві жінки

Переглядів: 280Коментарі: 0

Замовне умисне вбивство багатодітної матері в м. #Фастів поліція Київщини спільно з процесуальними керівниками прокуратури області розкрили упродовж двох днів. Чотири фігуранти резонансного злочину затримані, їм оголошена підозра. Завтра, 17 березня, о 12-й годині у фастівському суді зловмисникам буде обрана міра запобіжного заходу.

Сьогодні, 16 березня, про це та інші подробиці розкриття резонансного убивства 42-річної жительки м. Фастів під час спільного брифінгу розповіли прокурор столичного регіону Дмитро Чібісов та очільник поліції Київщини Дмитрий Ценов.

Дмитро Чібісов зазначив, що цей злочин не побутового рівня, а вбивство на замовлення. Зловмисники визначили чітко мету – прибрати жінку, як одного зі співвласників бізнесу. Так, чотири роки тому чоловік започаткував спільний з товаришем бізнес. Невдовзі він помер, а товариш-співласник вирішив прибрати весь бізнес у свої руки. Коли судовими спорами йому це не вдалося вирішити, підприємець рік тому вирішив найняти вбивцю.

З виконавцями була обумовлена грошова винагорода, надано фото жінки та можливі маршрути її пересування.

Зловмисники ретельно підготувались: виключили свої мобільні телефони, розробили план нападу та відступу, попередньо з автівки, на якій пересувались, зняли державні номери.

За словами Дмитра Ценова, одразу, як надійшло повідомлення про вбивство, поліція ретельно опрацювала прилеглу територію, де було скоєно злочин, були встановлені свідки, які бачили автівку ймовірних злочинців.

Завдяки програмі «Безпечне місто» автомобіль, який підпадав під орієнтування, був затриманий на трасі Київ-Одеса. Після проведення всіх необхідних слідчих дій всі учасники злочину затримані. Наразі 2 замовники, виконавець та співучасник злочину дають правдиві покази, їм оголошена підозра за ч.2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження призначені усі необхідні експертизи.

Також полковник поліції зауважив, що у підозрюваних вилучені телефони, де збережена їхня переписки. Чоловіки боялися попасти до рук правосуддя і планували втекти, оскільки вбивство набуло резонансу і розголосу у ЗМІ. Одного з них поліція затримала у вхідних дверях помешкання з валізою у руках.

Завдячуючи оперативності, професіоналізму спільних зусиль поліції та прокуратури Київщини, злочинна група постане перед судом.