kopiika.com.ua

У результаті конкурсу визначено майбутніх посадовців органів місцевого самоврядування

Переглядів: 142Коментарі: 0

2 квітня відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення вакансій посадових осіб місцевого самоврядування у відділах, управліннях та службах Білоцерківської міської ради:

1. Начальник управління – головний архітектор міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

2. Завідувач фінансово-облікового сектору відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради.

3. Державний соціальний інспектор відділу нагляду та контролю управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.

4. Головний спеціаліст фінансово-облікового сектору відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради.

5. Головний спеціаліст відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною.


Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся 26 березня 2018 року. На іспит було зареєстровано 7 претендентів.

Під час іспиту кандидатів було перевірено на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли заздалегідь ознайомитися з переліком питань, які виносилися на іспит, на офіційному веб-сайті міської ради.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесіди претенденти відповіли на низку запитань членів конкурсної комісії, надали аргументи, які, на їхню думку, сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне функціонування і подальший розвиток відповідного профілю, висловили своє бачення подальшої роботи на посаді тощо.

Члени комісії оцінювали такі якості претендентів, як вміння використовувати наявні знання та готовність набувати нові професійні навички, володіння якими вимагає діяльність на посаді, розуміння особливостей служби в органах місцевого самоврядування та міри відповідальності, яка настає після складання присяги посадової особи, тощо.


Відповідно до протоколу конкурсної комісії № 03/18 від 03 квітня 2018 року було рекомендовано в.о. міського голови призначити на вакантну посаду після проведення спеціальної перевірки відомостей щодо особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування:

- Павлову Сніжану Володимирівну – на посаду начальника управління – головного архітектора міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

Рекомендувати в.о. міського голови призначити на вакантні посади: 

- Аввакумову Світлану Володимирівну – на посаду завідувача фінансово-облікового сектору відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради;

- Злочевську Тетяну Віталіївну – на посаду державного соціального інспектора відділу нагляду та контролю управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради;

- Богдан Ольгу Олександрівну – на посаду головного спеціаліста фінансово-облікового сектору відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради;

- Яковець Віту Віталіївну – на посаду головного спеціаліста відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Варто відмітити, що конкурси на вакантні посади управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради), а також спостерігати в режимі онлайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.