kopiika.com.ua

Ваша допомога може врятувати Майстра

Переглядів: 339Коментарі: 0

Життя – бентежна річ. Інколи воно проходить ніби повз нас, а інколи затягує у свій вир, як торнадо, змінюючи все, що навколо, та, урешті, змінюючи й нас. 

Ми живемо по-різному. Кожен із нас має свій особистий всесвіт і облаштовує його на свій смак: добрими вчинками, творчістю, плідною працею. Саме так облаштував свій всесвіт відомий у Білій Церкві письменник, скульптор та журналіст – Олександр Виговський. Його книжки можна знайти в кожній бібліотеці міста, його скульптури прикрашають музеї та приватні колекції, а його статті ви маєте нагоду читати в нашій газеті. 
Але життя – незбагненна річ. Воно внесло свої корективи у всесвіт Олександра, поставивши перед ним страшне й важке випробування – рак. (Периферичний Са верхньої долі правої легені рТ2N2MO ст. ІІІ-А кл гр. 2. Паранеобластичний синдром).
Та ця хвороба ламає лише тих, хто відмовляється з нею боротися. Сашко прийняв виклик. Зроблено операцію. Лишилося пройти чотири курси хіміотерапії. Але вони коштують грошей. Невеликих. Однак їх наразі в Олександра немає. Усі зекономлені й відкладені кошти пішли на операцію.
Тому я звертаюся до вас, наші читачі. Якщо ви маєте можливість, – допоможіть Олександрові Виговському пройти цей шлях. Переказати кошти можна на картку «ПриватБанку». 

Номер картки: 

4731-2127- 0128-9240, 

Олександр Виговський.

А ще ви маєте можливість завітати на презентацію нової книги Олександра – «Рефлексія».
Вона відбудеться найближчого четверга, 23 травня 2019 року, у приміщенні центральної бібліотеки Білої Церкви – адреса: Торгова площа, 4\27, - о 16-й годині 
Вхід вільний. Ласкаво просимо всіх бажаючих доторкнутися до так званої антиліричної поезії автора та поспілкуватися з ним особисто.