kopiika.com.ua

«Велограція і велобайкер»: у програмі – вправність, призи та посмішки!

Переглядів: 353Коментарі: 0

Цікавий і нестандартний захід під назвою велодень «Велограція і велобайкер» провели 18 серпня Білоцерківська міська федерація велоспорту разом із комунальним закладом – Центром  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Організатори зібрали всіх бажаючих цікаво й корисно провести свій вільний час зі своїми вірними та слухняними двоколесними друзями. Треба сказати, що в змаганнях і всіх етапах велодня брали участь майже два десятки учасників – без обмеження за віком! 

Заступник голови Білоцерківської міської федерації велосипедного спорту Ольга Коваленко зраділа всім учасникам, хто в  суботній вихідний приїхав на Центральний пляж міста на спеціально облаштований невеликий майданчик для велотренувань: «Ми надзвичайно раді, коли до нас приєднується значна кількість велоаматорів. Упевнені, що на наших заходах ми даруємо одне одному приємний настрій, адже змагання нескладні, але різноманітні, цікаві. 

Зокрема, це стосується незвичайних змагань з фігурного володіння велосипедом. Не лише переможці наших спортивних ігор, але всі активні учасники завжди в нас отримують призи. Традиційно проводимо пізнавальну програму, розвиваємо не лише фізичні здібності учасників, але й інтелектуальні. Хороший досвід – це попередня наша програма, яка мала назву «Тисни на педалі!». Отже, часто буває, що учасники наших змагань та всіх заходів згодом 

стають хорошими друзями!»

До речі, голова Білоцерківської міської федерації велосипедного спорту Артем Теслер, майстер спорту міжнародного класу, наразі бере участь у міжнародних змаганнях у Мінську (Білорусь), готується до чемпіонату в Китаї. І поки діючий спортсмен завойовує медалі на велотурнірах, Федерація розвивається та залучає все більше любителів велосипедного спорту.

За словами керівника КЗ БМР Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Костянтина Павлюка,

цей день виявився дуже насиченим, адже 18 серпня відбулося два спортивних заходи активного дозвілля з нагоди Дня незалежності: «Турнір із пляжного волейболу серед ветеранів відбувся на території пляжу «Вокзальний». Він уже восьмий раз з успіхом проходить у  нашому місті. Цього року зібралося близько 15 команд із різних куточків України! А також проходить інший чудовий захід – велопробіг  для велоаматорів, із насиченою розважальною та розвиваючою програмою. Старт велопробігу – від Центрального пляжу, фініш – поруч із Дерев’яним мостом. Маршрут заплановано вздовж рекреаційної зони річки Рось. 

Хочу наголосити, що святкову спортивну програму буде продовжено 24 серпня: відбудеться спорт-фестиваль, футбольні турніри, велосипедні атракціони – усе це проходитиме в рекреаційній зоні в  мікрорайоні Заріччя».

Отже, у програмі суботнього велодня на Центральному пляжі спочатку відбулися цікаві змагання з фігурного володіння велосипедом, після чого велосипедисти проїхалися живописною набережною річки Рось. Як акцентували велосипедисти, вони частково «проінспектували» нову інфраструктуру доріжок, яка розвивається вздовж узбережжя річки. (Доріжок пішохідних чи велосипедних? Це поки що залишається таємницею, адже розміток поки що немає!). 

Змагання з фігурного володіння власним велосипедом були результативними: визначилися переможці, усі отримали й  хороший настрій, і чудові призи. Тим паче, що частина призів була спеціально призначена для юного покоління – для  школярів, яких привітали з наближенням навчального року. 

Після основної програми, як зауважив головний суддя змагань – велосипедний  аматор і тренер зі спортивного орієнтування Олег Зіглін, – учасники  мали можливість проїхатися до села Чмирівки (тренувальним маршрутом по трасі «Білоцерківський стандарт»), інші шанувальники велосипедного виду спорту продовжили свій маршрут у дендропарку «Олександрія».

Наталія Вереснева