kopiika.com.ua

Виконавчий комітет заслуховував, дозволяв і… знову дозволяв

Переглядів: 265Коментарі: 0

Минулого тижня, а саме 26  червня, відбулося  планове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради під проводом міського голови Геннадія Дикого. 

Муніципалітет чує народ, чув і буде чути! 

На початку засідання комітет заслухав звіт  начальника відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування. Ішлося про поточну роботу відділу зі  зверненнями громадян у 2017 році та І кварталі 2018-го. Начальниця відділу пані Беркут поінформувала присутніх, що, мовляв, у цьому контексті працюємо за планом – роз’яснюємо й повідомляємо, а про проведену роботу з роз’яснення та повідомлення заносимо в спеціальний журнал. 

Також відділ переймається порушеними правами споживачів. За минулий рік і перший квартал поточного надійшло  616 заяв і звернень від підприємців та громадян міста. Проблематика різна, але більшість претензій від містян стосується надання  неякісних послуг і товарів. Крім того, люди  скаржаться на порушення порядку та режиму нічної тиші. Із цього приводу зафіксовано 14 колективних звернень. 

Для вирішення проблемних питань, піднятих у зверненнях, було створено робочу групу, яка в тандемі з поліцією перевірила факти ймовірних порушень.  Завідувачем сектора  було прийнято 96 письмових та 146 усних – якщо можна так висловитись – заяв. У результаті трьом громадянам рекомендовано звернутися до суду. 

Іншим вектором прямої зацікавленості вищеозначеного відділу є законне повернення коштів за неякісний товар. За звітний період білоцерківцям відшкодовано понад 51 тисячу гривень.  

Клумба – це прекрасно

Того ж дня виконавчий комітет підтримав пропозицію провести в термін із 3 до 7  вересня міський конкурс кращої клумби на прилеглій території. Із цією метою виконком доручив департаменту ЖКГ БМР до 20 липня нинішнього року розробити Положення конкурсу, а потім мотивувати  підприємства, організації, установи й різноманітні заклади облаштувати прекрасні клумби на прилеглих територіях. Ну, для того, щоб, урешті-решт, переміг найдостойніший!

«Стою на асфальті, 
у лижі взутий…» 

(стародавня радянська прикмета) 

Також членами виконавчого комітету БМР було прийняте рішення «Про організацію та проведення в м. Біла Церква змагань із лижоролерів», які відбудуться 4 та 5 серпня з 9.30 до 14.30 включно. Відтак, у ті терміни для змагань виділять: 4 серпня – частину  вулиці Ярослава Мудрого, від перехрестя вулиці Северина Наливайка – площа Соборна, і у зворотному напрямку: вулиця  Ярослава Мудрого – перехрестя  вулиці Северина Наливайка; 5 серпня – відтинок на проспекті Князя Володимира, від перехрестя вулиці Голубиної до вулиці Павліченко, перехрестя вулиці Заярської, та у зворотному напрямку: проспект Князя Володимира – перехрестя вулиці Голубиної. 

Звісно, доведеться тимчасово перекрити автомобільний рух на вищезгаданих ділянках. Члени виконкому просять білоцерківських водіїв поставитися до події з розумінням і потерпіти, адже йдеться про всеукраїнський рівень змагань, що, безумовно, послужить для зміцнення позитивного іміджу нашого міста.

Олександр Виговський