kopiika.com.ua

Виконком: благоустрій та безпека

Переглядів: 133Коментарі: 0

На черговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, що відбулося 24 липня, розглянуто декілька проектів, що стосувалися як благоустрою Білої Церкви, так і її безпеки.

Було розглянуто проекти «Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення» деяких підприємств.

Також визначено склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на площі Петра Запорожця в м. Біла Церква. До комісії входять: Альона Колотницька, Ірина Брездіна, Анатолій Деканчук, Іван Загородній, Ірина Кропивницька, Василь Майборода, Юрій Бабич та Світлана Щербина.

Розглянуто питання про «Про схвалення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква».

Але найбільш значущим проектом, що прийнято на цьому виконкомі, був проект про збільшення повноважень працівників КП «Муніципальна варта».

Відтепер вони зможуть не лише слідкувати за громадським порядком і попереджати скоєння адміністративних правопорушень, а й матимуть можливість складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Уповноважити посадових осіб комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта», згідно з додатком 1, на складання протоколів про адміністративні правопорушення при виявленні порушень за наступними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:

1.1. Порушення правил користування жилими будинками й жилими приміщеннями (ст. 150 КУпАП).

1.2. Самоправне зайняття жилого приміщення  (ст. 151 КУпАП).

1.3. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів  (ст. 152 КУпАП).

1.4. Порушення правил паркування транспортних засобів  (част. 1-5   ст.  152-1 КУпАП).

1.5. Порушення правил тримання собак і котів  (ст. 154 КУпАП).

1.6. Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю  (ст. 155 КУпАП).

1.7. Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями й тютюновими виробами  

(ст. 156 КУпАП).

1.8. Порушення правил торгівлі на ринках  (ст. 159 КУпАП).

1.9. Торгівля з рук у невстановлених місцях  (ст. 160 КУпАП).

1.10. Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням Білоцерківської міської ради)  (ст. 175-1 КУпАП).

1.11. Порушення законодавства про об'єднання громадян  (ст. 186-5 КУпАП).

1.12. Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання (ст. 197 КУпАП).

Сподіваємося, що з ухваленням такого рішення в Білій Церкві стане набагато безпечніше.

Підготувала 

Леся Поліщук