kopiika.com.ua

Виконком: коли врешті приймуть тариф на проїзд?

Переглядів: 87Коментарі: 0

Засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради 23 квітня під головуванням міського голови Геннадія Дикого одразу привернуло до себе увагу громадськості. Адже в переліку питань було кілька пунктів, які стосувалися вартості тарифів на проїзд у громадському транспорті. Тим паче, що цим питанням займалася спеціально створена експертна комісія.

Як відомо, раніше до питання справедливого обґрунтування оплати за проїзд у громадському транспорті було задіяно широкі кола активної громади Білої Церкви, у тому числі Громадську раду міста. Тож чи зможе питання обґрунтування тарифів на проїзд бути вирішеним до першого травня, як планувалося раніше? Як виявилося, такої можливості поки що немає.
Як пояснила це гостре питання начальник транспортного відділу Олена Шевченко, комісія нещодавно отримала звітні дані й тому потребує часу на опрацювання: «До виконавчого комітету надійшов аудиторський звіт – обґрунтування тарифу на послуги перевезення пасажирів у міському транспорті, а також звіт про фактичні результати планово-розрахункового тарифу, виконаний «Аудиторською фірмою «Рось-аудит». Враховуючи те, що зазначені матеріали потребують часу на опрацювання, пропонується перенести дату, до якої планувалась дія рішення, із 1-го травня до 10-го травня цього року».
Також до 10 травня зупинено дію рішення щодо тарифу на проїзд у міських тролейбусах. Через ті ж причини – необхідність ретельного вивчення аудиторських звітів, адже члени виконкому внесли зміни до рішення «Про розгляд Експертного висновку за результатами громадської експертизи» з 23 квітня на 7 травня. Тож рішення щодо вартості проїзду в автобусах та тролейбусах Білої Церкви має бути прийнято до 10 травня.
Присутні тоді ж на засіданні виконавчого комітету представники групи громадськості заявили, що вже наразі мають висновки й готові їх озвучити – після власного аналізу роботи громадського транспорту за останній період. 
Міський голова запропонував їм висунути свої зауваження та пропозиції тоді, коли згодом тарифне питання буде обговорюватися більш предметно й по суті.
Крім того, на цьому ж засіданні було утворено Координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі  на території міста Біла Церква, зокрема затверджено склад цієї ради. Як зазначалося, вона створена задля міжвідомчої співпраці щодо запобігання та протидії домашньому насильству й насильству на місцевому рівні, координації проведення інформаційно-просвітницьких заходів, розроблення  пропозицій щодо вдосконалення законодавства та практики його застосування на місцях.
Також утворено ініціативну групу з підготовки проведення установчих зборів Молодіжної ради міста Біла Церква, а ще розглянуто важливе питання щодо  координації оздоровлення та відпочинку дітей  м. Біла Церква на поточний рік.
«Сани готуй улітку!» Згідно із цим народним прислів’ям, наголосив заступник голови Валерій Гнатюк, варто потурбуватися про зимовий період якомога раніше. Наразі члени виконкому розглянули та затвердили низку заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період  2019-20 рр.
 інфраструктури міста, яка забезпечує теплопостачання в Білій Церкві, а також створили робочу групу. Заплановано проведення загального огляду будинків, споруд,  інженерних мереж, прибудинкових  територій. 
Крім того, внесені зміни до Порядку надання грошової допомоги за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Біла Церква «Турбота» на 2017-2022 роки. Також затверджено новий склад комісії для розгляду питань, пов’язаних з установленням статусу учасника війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального 
захисту».
Одна із цікавих ініціатив у місті, яка нещодавно почала втілюватися, – організація фестивалю «Міжнародний симпозіум скульптури» в місті Біла Церква». Тож члени виконкому внесли уточнення, згідно з якими  ряд структурних підрозділів і комунальних підприємств зобов’язані забезпечити організацію й проведення заходів на цьому фестивалі, який має стати однією з творчих і туристичних «перлинок» у Білій Церкві.
Наталія Вереснева