kopiika.com.ua

Він наближав «Еру милосердя»

Переглядів: 79Коментарі: 0

Німецька родина Новотні відома тисячам білоцерківців насамперед своєю благодійною діяльністю. Понад двадцять років благодійний фонд «Хоф Шлютер», заснований головою родини Петером Новотні, завдяки давній дружбі з Миколою Дашкевичем, білоцерківським благодійником, депутатом та головою фонду «Відродження Чорнобиля», – допомагає Білій Церкві та її жителям у дуже різних напрямках. Починаючи від оздоровлення білоцерківських дітей у Німеччині і закінчуючи придбанням надсучасного обладнання для білоцерківських лікарень.

Петер Новотні разом із дружиною Хельгою та сином Андре неодноразово навідувалися в наше місто й щиро переймалися долею містян. Особливу увагу Петер приділяв хворим людям та малозабезпеченим родинам. Декілька автомобілів невідкладної допомоги, сучасні інсультні блоки, відновлене урологічне відділення, тонни благодійної допомоги та тисячі оздоровлених дітей. Це лише маленький перелік того, що було зроблено родиною Новотні для нашого міста.
26 квітня з Німеччини прийшла сумна звістка. Голова родини Петер Новотні пішов із життя. Він мав смертельну хворобу, з якою боровся декілька років, але весь цей час продовжував допомагати іншим. Такі люди, як він, дають надію мільйонам знедолених на те, що, врешті, оспівана філософами «Ера милосердя» – настане. Ера небайдужих людей уже почалася з народженням таких благодійників, як Петер Новотні. 
Його син Андре – гідний наступник свого батька, він продов-жуватиме справу життя Петера й так само рятуватиме тисячі білоцерквіців, як робив це Петер упродовж понад двох десятків років. 
Пам’ять про Петера Новотні увіковічнена не лише в Золотому фонді Білої Церкви, а й (і це найголовніше) у серцях декількох тисяч людей, які вдячні йому за те добро, що він ним щедро ділився з іншими.
Вічна пам’ять…
Редакція газети «Копійка»