kopiika.com.ua

ВІР У СЕБЕ

Переглядів: 270Коментарі: 0

Із настанням весни Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви активізувала свою діяльність і почала втілювати плани, які напрацьовувала всю зиму. 

Розуміючи, що без підприємців ніякого розвитку не буде, один із перших масштабних заходів присвятили саме їм і провели зустріч місцевих початківців (випускників Школи малого та середнього підприємництва) зі  знаними колегами, які вже відбулися. І вдалося їм це не десь у столицях чи за кордоном, а тут – у нашій скромній Білій Церкві.  (До речі, захід  організовано в рамках міської програми розвитку підприємництва в місті).

Доповідачів  було всього троє,  але кожен із них – ціла сторінка в історії міста.   

Вадим Маршалок – широковідомий виробник продуктів високої якості. Й особисте знайомство зі слухачами він розпочав із пригощання своїми продуктовими виробами. А потім на прикладах  пояснив, що кожен підприємець має той бізнес, тих клієнтів і тих працівників, на яких заслуговує! Тому порадив ставитися до бізнесу не лише як до інструмента заробляння грошей, а як до справи, що приносить користь людям.

На великі справи надихнув  аудиторію виступ Антоніни Кураченко,  виконавчого директора «Термо-Паку». Мало хто сьогодні здогадується, що добре відоме на міжнародних ділових теренах підприємство починалося у звичайному гаражі. І лише віра в ідею та працьовитість  засновників і перших працівників забезпечили стартапу такий великий шлях.  

З не меншою зацікавленістю майбутні акули бізнесу спілкувалися і з Геннадієм Диким, який до обрання на посаду був  успішним бізнесменом. Він зізнався, що  саме ставлення  до  кожної своєї справи як до улюбленої є запорукою його успіхів. 

Користуючись нагодою, аудиторія  разом із метрами місцевого підприємництва визначали подальші шляхи розвитку Школи малого та середнього підприємництва,  а потім у соцмережах ділилися враженнями. Загальна думка була одна:  «Коли  успішні  підприємці  розповідають, із чого починали і як їм вдається втримати даний бізнес, то й сам  відчуваєш віру у  свою справу».