kopiika.com.ua

«Заразний» пляжний волейбол

Переглядів: 184Коментарі: 0

З нагоди Дня Незалежності України минулими вихідними в Білій Церкві було проведено 10-й ветеранський турнір із волейболу пляжного. Оскільки турнір був відкритим, то на змагання, що проходили на трьох майданчиках пляжної зони річки Рось, крім білоцерківських спортсменів, зібралися волейболісти з різних областей України. Загалом у спортивній події, яка була проведена під егідою Білоцерківського центру «Спорт для всіх», узяли участь 12 сильних українських команд із волейболу пляжного.

Лідер регіонального спортивного руху з пляжного волейболу Олег Толмачов розповів, що всі, хто причетний до цього виду спорту, у хорошому сенсі «заразилися» ним на все життя: «Кожен із нас зайнятий у різних сферах діяльності – на підприємствах, у науковій діяльності. Особисто я працюю на підприємстві УТОС. Але всі ми у вільний час любимо грати у волейбол, прагнемо рухатися, бути активними. Граємо також і класичним стилем, але перевагу надаємо волейболу пляжному. 
 
Минулого року ми з моїм напарником із Києва Павлом Демиденком виявилися на українських змаганнях першими серед 50-річних. І в цьому році ми поїхали на чемпіонат Європи до міста Турин, де посіли п’яте місце серед 14-ти команд. 
 
Хочу наголосити, що наші турніри – з нагоди Дня Конституції та Дня Незалежності України – внесені до всеукраїнського рейтингу спортивного ветеранського руху, тобто гравці отримують коефіцієнти та бали в цьому рейтингу. Тож сьогодні в Білій Церкві ми беремо участь у нашому традиційному турнірі з нагоди Дня Незалежності України. Змістили наш турнір на тиждень раніше, адже багато спортивних подій, у тому числі ігри з класичного волейболу, буде проводитися саме 24 серпня. А відзначати таке свято можна хоч цілий рік. Головне, щоб усі були здоровими та енергійними!»
 
Урочисто відкриваючи турнір, активісти волейбольного руху Олег Толмачов, Віталій Лебідь, директор КЗ Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк подякували за підтримку спорту Анатолію Ляшенку, за активність – усім гравцям, які завітали до Білої Церкви. 
 
Свої побажання висловив також учасник змагань, «адмірал» ветеранського волейболу, 72-річний киянин Борис Поломошнов, який акцентував наступне: «Пам’ятайте, що це свято – для сильних. І головна перемога – над самим собою!»
Спортсмени на цей відкритий всеукраїнський турнір до Білої Церкви приїхали з різних міст – Києва, Хмельницького, Переяслав-Хмельницького, Миколаєва, Краматорська, Донецька. На трьох ігрових майданчиках вирували емоції захоплення грою, але при цьому панували розважливість та мудрість досвідчених гравців. Суддями турніру виступили молоді колеги, спортсмени-волейболісти.
 
«Ветеранський турнір проводиться традиційно, і дуже приємно, що це відбувається завдяки активності спортивного ветеранського руху, – наголошує Костянтин Павлюк. – Вони отримують задоволення й дарують спортивну радість уболівальникам! До Дня Незалежності, безпосередньо 24 серпня, у нас ще заплановані спортивні події, які відбудуться на комплексному спортивному майданчику – на території рекреаційної зони річки Рось на Заріччі, за адресою вул. Сонячна, 4. Там будуть проведені турніри з футболу, баскетболу, волейболу класичного, «веселі старти» для діточок різного віку. 
 
Можу трохи відкрити секрети, що заплановано на День міста, 14 вересня: традиційно в центрі відбудуться симпатичні перегони малюків «Карапуз-2019», а ще – запланований креативний захід від шанувальників велосипедного руху –  ВMX. Сподіваємося, що погода нам сприятиме».
За словами учасників, 17 серпня відбулася безкомпромісна запекла боротьба між ветеранськими командами з пляжного волейболу.  Перше місце посіла команда з Києва (С. Корнільєв – Ю. Козій), друге – змішана команда Донецька та Білої Церкви (М. Андрющенко – О.Толмачов), третє – з Києва та Хмельницького (П. Демиденко – О. Бондар).
 
Проте все ж таки, у першу чергу, це свято чудових захоплень, здоров’я та спорту. А бажаючі можуть приходити – займатися чи вболівати – на Центральний пляж у Білій Церкві, де тричі на тиждень проходять тренування з волейболу пляжного.
— Наталія Вереснева