kopiika.com.ua

Зимова хіп-хоп… – і казка!

Переглядів: 96Коментарі: 0
Давно відому казкову історію діти Білої Церкви танцювальною командою «Jump Up» переказали на новий лад – тепер її розповіли мовою… хіп-хопу!
Неординарні костюми, хореографічні історії героїв музичної казки «Снігова королева» (за сюжетом автора Г.-Х. Андерсена), музичні діалоги учасників, робота над кожним сценічним образом – усе це втілилося у велике яскраве шоу, робота над яким продовжувалася більше двох місяців.
Як розповіла керівник-хореограф Олена Степура, працювалося «і складно, і легко». Складність хореографії долалася великими зусиллями, репетиціями. Але оскільки діти, за словами батьків юних танцюристів, на ці заняття не просто приходили, а «швидко летіли, наче на крилах», то й працювати було приємно й така спільна робота дуже надихала. У постановці задіяно більше півсотні учасників – і в окремих сценах вони масово танцюють на сцені разом. «Сподіваємося, що цей чарівний настрій залишиться з вами дуже надовго!» – такими словами звернулася до глядачів керівник-постановник казки пані Олена, яка й сама буквально нещодавно стала матусею чарівної дівчинки, але за різних обставин не залишала процесу підготовки казкової вистави. Варто сказати, що серед глядачів було не лише багато однокласників, друзів, але й мами, бабусі, сестрички й братики.
...
Присутніх у глядацькій залі привітала також заступник білоцерківського міського голови Катерина Литвиненко, яка ще раз підкреслила значимість такої вистави для школярів міста, адже в ній є можливість для дітей проявити свій художній смак, реалізувати себе на сцені.
Надовго запам’ятаються глядачам і дует Герди й Кая, і вихор-танок розбійників, і чарівний хіп-хоп маленьких придворних принців та принцес, а ще, звичайно, «мімішний» танець маленьких пандочок. Тож білоцерківські діти-школярі зуміли втілили задумку в життя: за допомогою танцю розповіли історію, усім нам знайому з дитинства. Але вони підійшли до старовинного сюжету зі своїм сучасним поглядом, тож і герої вийшли абсолютно сучасними. 
Така дитяча творчість затребувана глядачем, тож  чекаємо на нові експерименти!
Наталія Вереснева